Енн Гетевей про «Кінець Оук-стріт»: сімейний горор, який чекав майже 10 років

Новий фантастичний трилер Девіда Роберта Мітчелла обіцяє поєднати моторошність 80-х із теплою сімейною драмою. Акторка Енн Гетевей розповіла, чому погодилася на цей проєкт і як готувалася до ролі матері, що рятує дітей.
«Кінець Оук-стріт» — це історія родини Платтів, яка після загадкової космічної події опиняється в невідомому місці. Звичайне передмістя перетворюється на арену боротьби за виживання. Енн Гетевей виконала роль Деніз Платт — матері двох дітей, яка поступово усвідомлює, що її життя не таке впорядковане, як здавалося.
Гетевей зізнається, що мріяла про співпрацю з Мітчеллом ще після перегляду його горору «Воно». Вони зустрілися в Лос-Анджелесі, довго говорили, але потім акторка не чула режисера майже вісім років. Коли ж нарешті отримала сценарій, то відразу зрозуміла: це саме те кіно, яке вона хотіла б побачити в дитинстві. «Я ніколи не читала нічого подібного. У центрі історії — людська драма: надзвичайні події змушують родину згуртуватися, відкритися одне одному, навчитися довіряти й по-справжньому цінувати свої стосунки», — каже акторка.
Особливу увагу Гетевей приділила зовнішності своєї героїні. Вона хотіла створити образ, який би контрастував із подальшою трансформацією. «Я хотіла, щоб вона виглядала останньою людиною у світі, від якої можна очікувати, що вона встромить ніж у титанобоа», — пояснює Енн. Одним із головних візуальних орієнтирів стала Дороті з «Чарівника країни Оз». Акторка попросила художницю з костюмів Ерін Бенак додати багато синього кольору, щоб підкреслити вразливість героїні.
Партнером Гетевей по знімальному майданчику став Юен Мак-Ґреґор, який зіграв її екранного чоловіка Ґреґа. Акторка захоплюється його легкістю та почуттям гумору. «Юен — це справжня радість. З ним чудово грати, але так само приємно просто сидіти поруч між дублями. Він прекрасна людина й ідеальний партнер по знімальному майданчику», — ділиться вона.
Дітей Платтів зіграли Мейзі Стелла та Крістіан Конвері. Гетевей зізнається, що вони швидко стали справжньою родиною. Окремо акторка згадує собак, які виконали роль улюбленця родини Старбака. Базз відповідав за емоційні сцени, а Бріскет — за складні трюки. «У Базза одна з найкінематографічніших собачих мордочок, які я коли-небудь бачила. Варто навести на нього камеру — і ти одразу закохуєшся», — розповідає Енн.
Фільм «Кінець Оук-стріт» виходить в український прокат 13 серпня. Гетевей уже побачила завершену стрічку й називає її ідеальним літнім кіно. Попри фантастичний сюжет і небезпечних хижаків, для акторки це насамперед історія про родину — і саме це, на її думку, робить фільм по-справжньому захопливим.
Читайте також
Ще в розділі «Шоубіз»
- День святого Пантелеймона: історія цілителя, який лікував безплатно
- Раян Ґослінґ офіційно стане Примарним вершником у Marvel
- «Крашанка 2.0»: квантовий бусик і зіркові камео вражають у трейлері
- Свято в Скопіївці: як День Незалежності зібрав понад 4 000 гостей
- Ювілейна «Золота дзиґа»: тріумф фільму «Ти — космос» та пам’ять про загиблих митців





