фейсбилдинг: все, что нужно знать

12.12.17

Фейсбілдинг: знайомство з інструктором

На Sunny7 стартує блог інструктора Міжнародної школи фейсбілдингу Jenya Baglyk Face School Марти Павлюк.

Вітаю! Мене звати Марта Павлюк, мені 28, я інструктор з фейсбілдингу.

Як я до такого дійшла?) Розповідаю… Мабуть, в житті кожної дівчини наступає момент, коли вона дивиться на себе в дзеркало, розуміє, що все чудово, але… бувало і краще) І це «краще» тобі давалось без особливих зусиль, ти мазала обличчя «дитячим кремом», не думала про харчування і виглядала найс… А зараз наче і в косметолога буваєш, і харчуєшся осмисленніше, а вигляд обличчя вже не так радує( Перші зморщечки біля очей, в міжбрів’ї залом намічається і, буває, проходиш мимо вітрини, задивишся на красиву сукню, а потім — випадково вловила своє відображення… Хто це? Що за похмура дівчина зі зведеними на переніссі бровами? Ааааа, так це ж я!)))))

А ще — дратували щоки! Ну, знаєте, коли ти худа, а обличчя — ве-ли-ке, «м’ясисте». І на фото в паспорті ти такий-собі хом’ячок ;) Не скажу, що я панікувала, але десь на підсвідомому рівні «загорілась лампочка» — шукаємо спосіб зупинити процес, який потроху стартує.

А ще, стан шкіри… вічно розширені пори, жирний блиск, почервоніння, висипання. Я все вірила, що проблема мине після народження дитини (десь таке прочитала), але цього не відбулось((… Креми — це, звичайно, добре і я знаю, що є креми, які справді працюють, а не лише надихають. Але оскільки хотілось змоделювати обличчя, зробити виразнішими вилиці, а щоки комусь віддати))))… І ще ця складка в міжбрів’ї проступала… Я розуміла, що одним кремом тут не зарадиш.

© shutterstock.com

Саме в цей період, коли я почала помічати перші маячки змін на власному обличчі, в моєму житті з’являється це «заморське» слово facebuilding. Воно мене саме знайшло!

Фейсбілдинг — гімнастика для зміцнення м'язів обличчя, а також зняття лицевих спазмів (мімічних заломів).

Спершу стаття про японського косметолога, який пропагує лицеву гімнастику і виглядає розкішно, а потім випадково побачила в одній телепрограмі Євгенію Баглик, автора запатентованої методики лицевих тренувань, засновника школи фейсбілдингу. На той момент мене просто вразило її обличчя, воно виглядало дуже природньо і одночасно ніби скульптуроване…

Це було моментом Х, адже я не лише бачила чудове обличчя, але й чула, як структуровано людина пояснює принципи дії методу, все логічно і зрозуміло. В такі моменти одразу відчуваєш, що перед тобою — фахівець. Без жодних тобі чарівних ефектів, просто і чітко: тренуєш м’язи — отримуєш ефект (як з тілом).

Цей вечір я провела на одинці з Гуглом ;), вишукуючи інформацію про методику, засновницю школи, саму школу… Сумнівів не було — я вчитимусь, спробую. Почались перші заняття — дуже подобався підхід тренерів: все професійно, чітко і водночас дуже «по-домашньому». За два тижні тренувань побачила перші зміни, вони стосувались якості шкіри.

Збираючись нанести тональний крем перед виходом в місто, зрозуміла — немає що маскувати, шкіра стала рівною, вперше я не побачила розширених пор… Захват!

Згодом з’явились виразніші скули, а щічки поменшали. Знову захват! А лоб! Він став таким гладеньким, «натягнутим», мене навіть запитували, чи не колола я собі чого…  Підтягнулись верхні повіки, стала красивішою форма губ і міжбрівна зона дивувала ідеальною гладкістю.

Далі я взялась за свою маму) Коли побачила, як круто змінюється обличчя, на якому вже простежуються вікові зміни — відчувала ейфорію, те саме відчуття: «я знайшла, що шукала!». І хотілось розповісти про лицеву гімнастику усьому світу (чим я, власне, і займаюсь вже півтора роки, відколи отримала сертифікат інструктора з фейсбілдингу). Хотілось, щоб всі, хто шукає, як і я в свій час шукала спосіб вирішити свої проблеми, — дізнались про лицеву гімнастику.

Ось така моя історія знайомства з фейсбілдингом. І я планую продовжувати, адже маю чим поділитись за 1,5 роки роботи інструктором. Зазираючи сюди, ти знайдете багато цікаво, обіцяю! ;) Розповідатиму про лицеву гімнастику, догляд, ділитимусь досвідом. До зустрічі у наступних публікаціях!

Марта Павлюк, фейсбилдинг

Комментарии (0) Прокомментировать
    Комментариев нет, но ты можешь оставить первый комментарий :)