Бонуси фейсбілдингу

28.12.17

Бонуси фейсбілдингу: блог інструктора Марти Павлюк

Дізнайся про позитивні сторони фейсбілдингу.

Отож, фейсбілдинг — це фітнес для м’язів обличчя, який відмінно справляється  із завданнями «підтягнути», «тонізувати», «розгладити», «освіжити», «скульптурувати» лице. Є прямі завдання лицевої гімнастики, перелічені в попередньому реченні, а є «додаткові» — такі-собі приємні бонуси.

Деякі з них цілком очевидні і передбачувані, а про можливість деяких я й сама не здогадувалась, поки клієнти не розповіли, що відмітили приємні зміни на лиці, які відбулись «бонусом», коли в їхньому житті з’явилась лицева гімнастика. Тож сьогодні, як і обіцяла, розповідаю про найбільш поширені з них.

Отож...

1. Позитивний вплив на стан пор, регуляція виділення шкірного сала. Як на мене, лицева гімнастика — це взагалі знахідка для володарок комбінованої/жирної шкіри. Робота сальних залоз регулюється завдяки пришвидшенню обмінних процесів, покращенню кровообігу/лімфотоку в тканинах під час занять фейсбілдингом.

Часто все «відпрацьоване», що знаходиться в лімфі, є заблокованим м’язовими спазмами обличчя/шиї. Коли лімфа отримує змогу вільно проходити судинами, завдяки розслабленню заспазмованих ділянок та загальній тонізації, — це просто «пробуджує» обличчя, воно свіжіє, пори звужуються, колір лиця стає рівномірним та здоровим.

2. Зменшення/ліквідація куперозу. Часто клієнти Школи фейсбілдингу з радістю відмічають такий приємний «бонус» лицевої гімнастики, як зменшення проявів куперозу. Завдяки тренуванню м'язів обличчя не лише покращується кровообіг, а й зміцнюються стінки судин.

3. Описуючи попередній приклад, згадала, як одна жінка (дизайнер, багато працює за комп'ютером і страждає від частого почервоніння очей) відмітила, що відколи почала займатись лицевою гімнастикою — проблема почервоніння білків очей відійшла в минуле. Очі виглядають не такими втомленими.

4. Зменшення/ліквідація набряків обличчя — те, що помічають вже на першому тижні тренувань. А як інакше? — Лімфотік та кровообіг під час занять пришвидшуються, ви «масажуєте» шкіру обличчя м’язами зсередини. Кров та лімфа, активізовані м’язовими скороченнями, отримують вільний хід — сходять набряки, а поживні речовини активніше прибувають до тканин та живлять їх.

5. Зниження емоційної напруги. Ви здивовані? До чого тут емоційна напруга? Я теж була здивована, коли знову і знову чула від клієнтів ту саму історію: зник глибокий міжбрівний залом і, одночасно, з'явилось відчуття полегшення, відбулось зниження емоційної напруги (одна клієнтка навіть розповідала про те, що разом з заломом відійшли проблеми зі сном, «важкі» сновидіння).

З одного боку дивно, з іншого боку — логіка очевидна: позбавляючись залому (зморшки) на обличчі, людина починає контролювати не лише міміку, яка його спровокувала, а й емоції, які спровокували міміку. Задумайтесь: якщо є зв'язок емоція-міміка, то існує і зворотній зв'язок. Також, пригадую дівчину, якій вдалось подолати проблему нічного скреготання зубами: вона активно тренувала жувальні м’язи перед сном, і проблема поступово почала відступати: «втомлений» після тренування м’яз відпочивав у сні і не спричиняв стискання щелеп, як раніше.

Ось такий багатогранний фейсбілдинг. Я перелічила лише найбільш популярні «бонусні» моменти лицевої гімнастики, з якими стикалась у свій практиці. Познайомте своє обличчя з лицевою гімнастикою — можливо для вас відкриються й інші його грані.

Читай також: 

Фейсбілдинг: знайомство з інструктором

Що таке фейсбілдинг: блог інструктора Марти Павлюк 

Марта Павлюк, фейсбилдинг

Комментарии (0) Прокомментировать
    Комментариев нет, но ты можешь оставить первый комментарий :)