Анастасия Приходько побрилась налысо во время съемок клипа

Анастасия Приходько побрилась налысо во время съемок клипа

Украинская исполнительница прямо на съемках разрешила сбрить свои волосы

Анастасия Приходько презентовала новую видеоработу на песню «Крила». Это четвертая композиция из альбома Насти, которую написала она сама. Как сама исполнительница объяснила в своем Facebook вдохновением на написание песни стали ее подписчики.

Багато людей мене питали: «Анастасіє, скажіть, чому ви така сильна?» Тому що я з дитинства звикла стояти за себе! І зараз стою! Це мої КРИЛА, і я не віддам їх, ні!

Сама Настя говорит, что хотя съемки клипа были напряженными, ей не тяжело было влиться в роль.

Вжитися у роль ув’язненої, над якою знущаються охоронці, було нескладно. Люблю екшн — і в житті, і у творчості. Але після цих зйомок я декілька тижнів відходила від болісних фізіологічних наслідків. Наприклад, під час зйомок сцени, де мене б’є охоронець, в одному дублі актор виклався на сто відсотків — вдарив мене так, що у знімальному павільйоні повисла тиша…

Многое в клипе было по-настоящему, начиная от ледяной воды до сбривания волос.

А ще я ніколи не думала, що діжка із холодною водою та льодом — це настільки боляче! Усе, що ви бачите у кадрі, натурально — від крижаної води різало обличчя… Звичайно, у сцені із підстриганням волосся передбачався один дубль. Актор-охоронець хвилювався більше за мене, бо ніколи в житті не голив людині волосся на голові. Але ж вийшло! У результаті я на декілька місяців перетворилась на солдата Джейн із однойменного фільму.

Читай также:

Хью Хефнер умер: стала известна причина смерти

Неделя моды в Париже: 42-летняя Ферги поразила нарядом

Анастасия Приходько

Комментарии (0) Прокомментировать
    Комментариев нет, но ты можешь оставить первый комментарий :)