PERWOLL НА UKRAININAN FASHION WEEK

PERWOLL НА UKRAININAN FASHION WEEK

Ukrainian Fashion Week, вже котрий рік поспіль, окрім традиційних показів, презентує фешн-середовищу цікаві проекти у колаборації із відомими брендами.

PERWOLL НА UKRAININAN FASHION WEEK

Цього року міжнародний бренд Perwoll підготував для відвідувачів оригінальну експозицію з п`яти суконь, які були представлені українському фешн-середовищу під час  перших показів UFW. За задумом авторів експозиції, відмінний  стан суконь має символізувати дбайливий догляд та ефект відновлення, делікатну турботу Perwoll про  особливі речі  в гардеробі шанувальників фешн-індустрії.

Делікатний догляд та відновлення є основоположною ідеєю Perwoll. Кожна сукня буде представлена відповідним продуктом Perwoll: біла сукня - Perwoll Ефект відновлення+ Білий, чорна - Perwoll Ефект відновлення+ Чорний, вовняна, шовкова - Perwoll Бальзам, кольорова - Perwoll Ефект відновлення+ Колір, у центрі експозиції буде розміщене бавовняне плаття під дбайливим наглядом Perwoll Догляд і Відновлення.

Експозицію розмістять на території бренду Perwoll, одним з ключових елементів якого є комплекс гранованих дзеркал. Тема віддзеркалення, як явище, як символ, як образ – ідеально сполучає два основних аспекти  присутності бренду Perwoll на весняному UFW. По-перше, прагнення до досконалості - це віддзеркалення внутрішніх потреб гостей простору. По-друге,  підтримка бездоганного образу споживача через досконале піклування про його одяг як відображення місії бренду  Perwoll. 

Дана концепція органічно підкреслює новинку 2016 року Perwoll Догляд і Відновлення. Завдяки інноваційним рішенням, реалізованим у новій формулі Repairzyme®, Perwoll Догляд та Відновлення позбавляє улюблені бавовняні речі від ковтунців, зменшує кошлатість та повертає їм майже первісний вигляд. Улюблені речі під надійним доглядом Perwoll!

Команда, яка працювала над проектом, сподівається, що їх дітище не лише приверне увагу гостей події, але й стане чудовим відображенням креативності, командного духу та інноваційності нового рівня. 

Ukrainian Fashion Week, perwoll

Комментарии (0) Прокомментировать
    Комментариев нет, но ты можешь оставить первый комментарий :)