Книги для дітей Bookchef

Марина Нерсесян 15.12.17

Нові книги дітям: що почитати школярам та їх мамам цієї зими

Про нові книги українською мовою для дітей та їх батьків читай у рецензії від Sunny7.ua.

Проект BookChef  видавництво, що пропонує українським читачам актуальну літературу рідною мовою. Цієї зими ти можеш почитати дітям переклад казок Голлі Вебб, роздивитися енциклопедію про екстримальну погоду та знайти засновників Києва на сторінках нового віммельбуху. А заклопотаним матусям BookChef підказує ідеї ігор та творчості з малюками.

Анна Бикова. Лінива мама. Завдання для розвитку

Анна Бикова  популярна мама-блогер, дитячий психолог і арт-терапевт з Єкатеринбургу. У своїх книгах Анна надихає позбутися материнського перфекціонізму та розвивати природні здібності дитини.

Анна Бикова. Лінива мама. Завдання для розвитку.

Чому після трьох зовсім не пізно і як не перевантажувати малюка картками Домана  авторка руйнує педагогічні міфи на прикладах своїх синів та учнів. Аби заняття з дитиною давалися легко Анна радить батькам підключати власну творчість. Про це у книжці є безліч кумедних коміксів із поясненнями.

Завдяки лайфхакам, наприклад, про п’ятнадцять ігор із хустинкою або про уроки математики у народних казках, книга Анни Бикової буде цікава батькам усіх дошкільнят.

Роджер Канаван. Енциклопедія: Ти не захочеш жити без екстремальної погоди!

Редактори видавництва BookСhef переклали для наших підлітків серію енциклопедій американського видавництва Scholastic. Автор Роджер Канаван стисло та зрозуміло подав факти про зливи, лісові пожежі, арктичний клімат і те, як люди з різних країн пристосовуються до екстремальних проявів природи.

 Нові дитячі книги українською 2018

Книга просто структурована, відповідно до сприйняття дитини. Кожен розворот  це окрема глава із коміксом, декількома малюнками та порадами читачу. У главі «Усе ще дощить?» для школяра є підказка як самому зробити дощомір. Доступно написано і про кругообіг води, і про ефект Допплера.

Загалом, енциклопедія «Ти не захочеш жити без екстремальної погоди» є чудовим подарунком як для дітей що люблять читання, так і тим, хто надає перевагу розгляданню малюнків. Книга розрахована на школярів віком 8-12 років.

Катерина Дем’янчук. Віммельбух: Легенди Києва.

Золоті ворота, Лавра, Майдан і Андріївський узвіз  у книзі Легенди Києва зібрані відомі площі і вулиці столиці. На кожному листі є завдання для пошуку. Де сховалися герої старовини Кий, Щек, Хорив і сестра Либідь? Для малюків віком трьох років можна пропонувати знайти конверти, монети і повітряні кульки.

Голлі Вебб. Загублена в снігах, або Пухнасточка

Англійська письменниця Голлі Вебб живе в Беркширі разом з чоловіком, дітьми та трьома котами. Вона почала писати кілька років тому, працюючи редактором дитячої літератури. Книги авторки популярні у Британії та США  на сьогодні вона видала вже понад 90 новел. Голлі пише милі історії для дітей, які люблять тварин і всі вони завершуються добре.

Пухнасточка, кошеня-дівчинка, що живе у сараї, відчайдушно прагне знайти власний дім, як її брати і сестри. На жаль, ніхто, здається, не хоче забрати кошенятко, аж поки маленька Елла не потрапляє на ферму, де живе Пухнасточка. Елла просить маму дозволити їй лишити кошеня, але мати каже: «Ні». Що буде з кицькою, яку ніхто не хоче?

Книга написана для дітей віком 7-9 років. Вона поділена на невеликі глави, які зручно читати перед сном.

Нові дитячі книги українською 2018 Голлі Вебб

Голлі Вебб. Цуценя-нечупара

Школярка Белла, її батьки і старший брат вирішили взяти із притулку цуценя. Нечупара-Сід западає в душу дівчинці та її родині, але попереду на нього чекають непрості випробовування. Друзі Белли насміхаються над песиком і дівчинка намагається довести всім, що Сід — все ж таки здібний до навчання і талановитий пес.

Книжки Голлі Вебб про тварин оздоблені ілюстраціями Софі Вільямс. За цю роботу художниця отримала нагороду в галузі дитячих малюнків — премію «Матінки Гуски».

Голлі Вебб. Детектив Мейзі Хітчінз, або Справа про вкрадений шестипенсовик

Дванадцятирічна Мейзі Хітчінз допомагає своїй бабусі управлятися із власним пансіонатом і обожнює детективи. Коли її друга Джорджа звинувачують у крадіжці грошей з м'ясної крамниці, Мейзі та її вірний помічник пес Едді, беруться за свій шанс розв’язати загадку і довести усім правду.

Нові дитячі книги українською 2018 Голлі Вебб

Книга Голлі Вебб оздоблена детальними чорно-білими ілюстраціями. Сюжет водночас і продуманий, і зрозумілий для школярів. Історичний період у детективі не згадується, але авторка через символи дає читачу перенестися у часи Шерлока Холмса. Історія Мейзі Хітчінз стане до душі маленьким любителям таємниць віком від 7 до 10 років.

Душевні казки про домашніх тварин, детектив і пізнавальні ілюстровані видання: шість нових книжок від BookChef для дітей та їх батьків стануть чудовим приводом зібратися сім’єю цієї зими.

Читайте також відгуки Sunny7.ua: 

Must read октября: что почитать холодными вечерами

Феномен ZARA: от маленькой мастерской до империи

дети, книги, BookChef, рецензии

Комментарии (0) Прокомментировать
    Комментариев нет, но ты можешь оставить первый комментарий :)